Aktuality

Na tuto sezónu jsme si připravili modernizaci naši mobilní mořicí linky. Modernizací jsme zajistili vyšší spolehlivost a dokonce jsme zvýšili výkonnost čištění a moření osiva. Nyní tedy vaše osivo namoříme o něco rychleji.

rozšiřujeme služby o moření nebo domořování nových plodin. Již letošní jaro budete mít vyřešeno moření kukuřice, slunečnice, lupiny a řepky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo vyplňte poptávkový formulář níže.

Dnes jsme se pustili do předsezónní údržby našich mobilních mořiček. První na řadě je servis šnekového dopravníku, aby byla zajištěna maximální výkonnost stroje. Vyměňujeme šnekovici, promažeme vše potřebné a zkontroujeme elektromotor s převodovkou.

Firemní video

08.11.2018

Děvet let na trhu a stále se snažime posouvat hranice.

Ve spolupráci s naším partnerem Syngenta jsme se zúčastnili školení o novém mořicím přípravku Vibrance Duo. Toto nové mořilo jsme zařadili do naší stálé nabídky produktů, kde se dočtete detailněji o výhodách použití. Mořidlo chrání všechny druhy obilovin před zásadními chorobami, které jim hrozí. Také má prokazatelný vliv na zvýšení objemu kořenové...

Získali jsme od Úřadu průmyslového vlastnictví ochrannou známku na své originální a jedinečné logo. Jsme a budeme tedy jediní, kteří ho mohou používat.

Ve spolupráci s naším partnerem Syngenta jsme se zúčastnili školení o novém mořicím přípravku Celest Trio Formula M. Toto nové mořilo jsme zařadili do naší stálé nabídky produktů, kde se dočtete detailněji o výhodách použití. Mořidlo je třísložkové a chrání všechny druhy obilovin před zásadními chorobami, které jim hrozí. Navíc Formula M zaručuje...

Na podzim jsme zahájili výstavbu nového sídla, kam se společnost ZEMES s.r.o. přestěhuje. Protože se firma ZEMES s.r.o. stále rozrůstá, vyžaduje lepší pracovní prostory. Nová hala bude větší a vyhovovat moderním požadavkům, které společnost potřebuje. Výstavba se nachází v malebné obci Lipůvka, která je vzdálená 14 km od Brna.